רוברט פעילויות אתגר וספורט

לעסק ניסיון עשיר בפעילויות אתגר וספורט ברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה קפדנית על כללי הבטיחות. אנחנו מתמקדים ביום חוויה ללקוח וביצירת אתגרים אישיים וקבוצתיים תוך העברת החוויה באופן בלתי נשכח עם טעם של עוד…את הפעילויות ניתן לשלב כחלק מיום פעילות או לבנות לך הלקוח\ה את יום הפעילות תוך התמקדות בצרכי הקבוצה. אופי הפעילות והתחנות מותאמות לפי מטרות הקבוצה, גילאי המשתתפים, מיקום וקושי. את הפעילות ניתן לבנות ביחד ולהגיע לביצוע מושלם של היום.

מי זה רוברט ?

רוברט לוין יליד 1972, עוסק בתחום הפעילויות אתגר משנת 1993. נשוי ואב לשתי בנות. בעלים של " רוברט פעילויות אתגר וספורט " משנת 2004. במהלך השנים בעבודתי בתחום חוויתי ולמדתי המון על אופן בניית פעילות, מה זאת הנחיה נכונה, מה זה לבנות פעילות כך שכל אחד ואחת ימצאו עניין בפעילות. במהלך השנים התמקצעתי בתחומים רבים: מדריך בכיר בסנפלינג, מנחה קבוצות o.d.t, מדריך אופניים מאמן ריצה ועוד. המקצועיות והידע הרב בתחומים אלו הביעו אותי לייצג את ישראל בתחרות אקסטרים בין לאומית בדרום אפריקה והגענו למקום ה-3 והמכובד, פיתחתי שלל משימות לתכניות טלוויזיה ופרצתי דרך בפעילויות אתגר מגוונות והרשימה עוד ארוכה.

האני מאמין: להעביר מניסיוני ולתת חוויה מעצימה, אתגרית ובלתי נשכחת.

מה תמצאו אצלנו ?

טיולי סנפלינג או פעילות סנפלינג, אימוני כושר אישיים, אימוני ריצה, פארק חבלים, יום הולדת אתגרי, פעילות אתגרית לבר\ת מצווה ופעילויות אתגר לנוער, לימוד רכיבת אופניים, הדרכות אופניים ועוד…

צוות מדריכים:

בפעילות אתגרית על פי חוק מורשים לעבוד אך ורק מדריכים מוסמכים ולכן כל מדריך אצלנו שנוגע בחבל הוא מדריך סנפלינג מוסמך ואו שעברו הסמכה בהפעלת מתחם אתגרי, כל מדריך שמנחה פעילות הוא עם ניסיון עשיר בהנחיה ועמידה מול קבוצה. בכל אירוע יש מגיש עזרה ראשונה.

ביטוחים ואישורים:

לעסק יש ביטוח מקצועי הכולל, צד ג, אחריות מקצועית ועובדים.

לקוחותינו:

בין לקוחותינו נמנות חברות הי טק, גופים חינוכיים, קיבוצים, מושבים ולקוחות פרטיים.

אם ניסיון לא מתווכחים, אנחנו בשטח משנת 1993 וזאת עובדה