4 אביזרי יוגה שהם חובה למתחילים

מה שיפה בהתחלה של תרגול יוגה הוא שאתה לא צריך יותר מדי פריטים. מזרן יוגה פשוט יגרום לך להתחיל מיד. אבל ככל שתמשיך בתרגול שלך, אתה עשוי לגלות שעוד כמה אביזרי יוגה למתחילים יכולים לעזור לך. רשמנו למטה כמה מוצרי יוגה שאולי תרצו להוסיף לרשימה שלכם. פריטים אלה נהדרים עבור יוגי מתחיל ומתקדם כאחד.

מזרן יוגה

מזרן יוגה סטנדרטי הוא ברוחב 24 אינץ' ואורכו 68 אינצ'ים ולעיתים קרובות עשויים מויניל או PVC. אבל אם אתם מחפשים מזרן יוגה ידידותי לסביבה, מצאו כזה שעשוי מכותנה אורגנית או גומי ממוחזר.

משהו חדש יחסית בקטגוריית מזרן היוגה הוא מזרן יוגה שעם. אתה באמת תאהב את הרבגוניות של סגנון המזרן הזה. הפקק מטופל באופן שימנע ממך להחליק (כאשר אתה מזיע במהלך האימון שלך.) אך יחד עם זאת, זיעה לא מתגבשת על המחצלת שלך, כך שלעולם לא תצטרך לעשות זאת.

עצור באמצע התרגול שלך כדי לנגב את הלחות. יתר על כן, מחצלות אלו הן אנטי-מיקרוביאליות באופן טבעי. זה אומר שהם מחסלים חיידקים וריחות שלעתים קרובות יכולים להילכד במזרונים סטנדרטיים אחרים. ומכיוון שהם לא מחזיקים את הריחות המסיחים את הדעת, קל מאוד לנקות אותם.

מה שכיף גם במזרן היוגה שלך הוא שהוא יכול לשקף את הסגנון והאישיות שלך. תוכלו למצוא מגוון רחב של צבעים ועיצובים המתאימים לייחודיות שלכם.

יוגה בלוק

זהו כלי כל כך נהדר לקבל במהלך תרגול היוגה שלך. אם הייתם רוכשים עוד משהו מלבד מזרן יוגה מג'י, שווה את ההשקעה בבלוק יוגה (או שניים). זהו אביזר די תכליתי וכל רמה של יוגי יכולה להפיק תועלת משימוש באחד. גודלו של גוש יוגה סטנדרטי הוא 4" x 6" x 9".

מידות אלו מאפשרות לעבוד איתם גבהים ורוחב מרובים במהלך תנוחות יוגה ספציפיות. ניתן למצוא קוביות יוגה בקצף, פקק או במבוק. שני החומרים האחרונים מומלצים מאוד.

הם עמידים לאורך זמן, עמידים וידידותיים לסביבה.
איך אפשר להשתמש בבלוק היוגה? שימוש מאוד פונקציונלי באביזר הזה הוא לקרב את הרצפה אליך, במיוחד אם אתה מתחיל יוגה.

כלומר, כאשר אתם מתרגלים קיפול עמידה קדימה, למשל, ואתם לא ממש יכולים להגיע לרצפה, הניחו את הידיים על בלוק מוגבה כדי לתמוך בתנוחה.

זה כזה פשוט! תנוחות רבות שבהן אתה עשוי להידרש לגעת בקרקע, בלוק יכול להיות כלי שימושי כדי לעזור להגיע למטרה המיועדת שלך. ביצוע תנוחת קרש, כלב הפונה כלפי מטה, או תנוחות אחרות שהידיים שלך נלחצות אל הרצפה עלולות לגרום לאי נוחות בפרקי הידיים בגלל האופי הכפוף בכוח בידיים.

שימוש בלוקים מתחת לכל יד יכול לא רק לרכך את העומס אלא אפילו ליצור מיקום יציב יותר. יש לך ירכיים צמודות וקשה לשבת על הרצפה עם רגליים משוכלות? נסה לשבת על בלוק היוגה שלך.

הוא מרים את הירכיים מעל הברכיים ופותח את הגב התחתון מה שיהפוך את הישיבה ברגליים משוכלות על הרצפה לנוחה הרבה יותר.

מגבת יוגה

האם המזרן שלך קצת חלקלק מדי, אבל אין לך את הכספים לרכוש מזרן יוגה חדש? או שאתה הולך לשיעור יוגה חמה האהוב עליך ואתה מזיע לא מעט? אז אולי תרצה להשיג לעצמך מגבת יוגה.

מגבת יוגה קלת משקל ממיקרופייבר יכולה להתאים לגודל של כל המזרן שלך או שאתה יכול להשיג מגבת בגודל יד לנוחיותך.

הדבר הטוב ביותר במגבות הללו הוא שהן מונעות החלקה, סופגות מאוד וקל לניקוי. אתה יכול פשוט לזרוק אותם למכונת הכביסה! ובדיוק כמו מזרן היוגה שלך.

כרית מדיטציה

תוספת נפלאה נוספת לאוסף היוגה שלך היא כרית המדיטציה או Zafu. הם מגיעים בצורות שונות: חצי ירח, עגולים, מלבניים. זה באמת תלוי בך איזה גודל תרצה לקבל לישיבה נוחה במהלך תרגול המדיטציה שלך.

אלו הן כריות מאוד תומכות שלעיתים קרובות מלאות בכוסמת כך שהן שומרות היטב על צורתן. אם אתה רוצה לבנות תרגול ישיבה או מדיטציה לתוך השגרה שלך, אז כרית מדיטציה של Zafu צריכה להיות ברשימה שלך.

לסיכום

אם אתם שוקלים להתחיל לתרגל יוגה אתם חייבים את אביזרי יוגה למתחילים שציינו ברשימה כאן למעלה, הם לא יקרים בכלל, הם מאפשרים נחיתה רכה לתחום הזה של התרגול ומאפשרים לכם להשתלב בעולם משחרר ומהנה בטירוף.

אביזרי יוגה למתחילים
תוכן עניינים

עוד באותו נושא...