אטרקציות חדשות לימי גיבוש לעובדים

אם ברצונכם לערוך יום גיבוש לעובדים וכבר עשיתם כמה כאלה בעבר, יכול להיות שאתם והעובדים מרגישים מיצוי מהבילויים הנפוצים של מסעדות, מופעים וטיולים. תחום האטרקציות למבוגרים ובתוכו לימי הגיבוש לעובדים מתפתח באופן מתמיד ומציע בילויים חדשים לגמרי אשר רק לאחרונה הגיעו לישראל מחו"ל, או כאלה שפעם היו שמורים לעשירים בלבד וכיום כבר ניתן להשיג במחיר שווה לכל כיס.

 

-צפייה בסרט קולנוע 4D– כבר מזמן שבתי הקולנוע הפכו לדבר די זניח שיכול להיעלם מחר בבוקר ולא כולם ישימו לב, מהסיבה הפשוטה שיש תחלופות ביתיות, ואפילו זמן ההמתנה לסרט שיגיע מהקולנוע ל-VOD קצרצר. קולנוע גם אינו בילוי זול. אבל, צפייה בסרט D4 (רב מימדי) היא משהו שכרגע לא נמצא בבית של כולנו, ובתי קולנוע בכל רחבי הארץ כבר מציעים אותו. לא מדובר בסרט התלת מימדי עם המשקפיים, אלא בהרחבה והעצמה של אותה חוויה כך שהכיסא שלכם ירטוט במהלך מרוץ מכוניות, תקבלו משב רוח במהלך סופה, טיפות מים ייפלו עליכם כשיורד גשם ועוד. אומנם לא מדובר ממש בהפעלה מאתגרת בה מזיזים את הגוף, אבל מדובר בחוויה שמכניסה אתכם לתוך הסרט ואף אחד לא יצליח להישאר אדיש אליה. אם יש לכם הרבה עובדים, ביום גיבוש תוכלו להשכיר אולם שלם שיהיה רק לרשותכם ויכלול גם פופקורן, נשנושים ושתייה חופשית.

 

חדר בריחה- להיט בקרב אנשים חושבים ומתוחכמים ואם מקום העבודה שלכם מורכב מכאלה- חובה לעשות את זה. חדר בריחה נועל אנשים בתוכו, ועל מנת  לצאת ממנו יהיה עליהם לפענח חידות, להתגבר על מכשולים ולמצוא רמזים על מנת להימלט מהחדר תוך זמן מוגבל. קיימים חדרי בריחה במגוון נושאים וסגנונות, והחלוקה לצוותים מאפשרת גם להתחרות לפי מחלקות.

 

טיול בכדור פורח– שוק טיולי הכדור הפורח פורח, וכיום ניתן ליהנות מהבילוי המיוחד הזה בכל אזורי הארץ ובמחירים תחרותיים. מתאים לכל יום כיף, ימי גיבוש, הפעלות יום הולדת ועוד. שני חידושים בתחום הם רצפה שקופה בחלק מהכדור, וכמות נוסעים גדולה שיכולה להגיע ל- 30 אנשים. ניתן גם לטוס בלילה ולהפוך את הבילוי לרומנטי עם בני/ בנות הזוג, ואם ממש רוצים להתפרע אפשר שצורת הכדור תהיה הלוגו של העסק והטיסה תשמש כפרסומת.

 

לייזר טאג– להיט שמזכיר את הפיינטבול בגלל הרובים והמלחמה, אלא שהלייזר טאג נקי יותר וגם לא דורש אמצעי מיגון כלשהם, הכל ממוחשב. קיימים מגוון סוגים של לייזר טאג שבאים לידי ביטוי בשכלול הציוד, סביבת המשחק שיכולה להיות בחצר בית פרטי ולהגיע עד לאולם מיוחד ובו אפקטים, מבוכים ומכשולים. גם קונספט הלחימה יכול להיות בסיסי- כולם נגד כולם או חלוקה לקבוצות, אבל יש מקומות בעלי תפאורה שתאפשר לכם לדמות שוד בנק, חטיפת בני ערובה ועוד. כשמדובר ביום גיבוש לאנשים מבוגרים אין ספק כי עדיף ללכת על מפעילי הלייזר טאג הרציניים יותר, וכן על זמן משחק ארוך של למעלה משעה.

 

טיולי מציאות מדומה בעכו וקיסריה– טיולים באתרים היסטוריים מצריכים מאיתנו הרבה דמיון, יש מדריך שאומר לנו "אלה שרידיו של מבנה X ו-Y" ומכאן עלינו להשלים את התמונה לבד. חברה ישראלית השתמשה בטכנולוגיית המציאות המדומה כדי להשלים לנו את התמונה הזאת, כרגע מדובר באתרים הארכיאולוגיים של קיסריה ובאולמות האבירים בעכו העתיקה בלבד. שמים משקפי VR ואוזניות ובמקום רק את שרידי נמל קיסריה רואים נמל עם ספינות עתיקות ושומעים את השחפים והגלים, שרידי בניין עתיק נגלים לנו כבתי המרחץ, ומבנה הכנסייה המאובן הופך לכנסייה יפהפייה עם כמרים ונזירים. בילוי אופטימלי לילדים ומתאים במיוחד לימי גיבוש הכוללים משפחות.

 

מופע חושים ואמנות טלפתית- זה לא משנה אם לאורי גלר באמת יש כוחות על טבעיים או לא, מה שמשנה זה שהכפית אכן מקבלת זווית והשעון המקולקל מתחיל לפעול, זה בידור. בשנים האחרונות אמנים מוכשרים רבים מציעים מופעי חושים וטלפתיה שיפילו אתכם מהכיסא לא בגלל צחוק, אלא מתדהמה לשם שינוי. חשוב להבהיר שלא מדובר בקסמים, זה מתאים יותר לילדים וחיפוש פשוט בגוגל יגלה לכם את הסוד של כל קסם. ניתן להביא את המופע למקום העבודה או מקום אירוע הגיבוש וליהנות מחוויה מטלטלת שהעובדים ידברו עליה במשך הרבה זמן.

 

סדנת קוקטיילים חווייתית משולבת מסיבה– מתאים לנשפים אליהם כמובן יבואו גם בני/ בנות הזוג. מסיבות תמיד היו כאן ואלכוהול גם, אבל אם בא לכם על יותר ממסיבה סתמית בה רוקדים ומדי פעם ניגשים למזוג משהו, סדנת קוקטיילים חווייתית היא בדיוק הרענון שאתם צריכים. זו לא סדנת אלכוהול ויין אלא משהו עליז ואינטנסיבי יותר הכולל משחקי שתייה, חידונים, הדרכה להכנת קוקטיילים, צילומים נון סטופ ומוזיקה טובה כל העת, שבשלב מסוים כשאתם כבר טעונים מגבירה את הווליום ונוטלת את השליטה מהסדנה שמסתיימת, אבל כמובן משאירה אתכם עם השתייה שהכנתם.

 

בגרסה משודרגת סדנת קוקטיילים חווייתית כוללת גם בר מתוקים ופירות אלכוהוליים, מעסים, והענקת קונספט למסיבה כמו פול מון.