יום הולדת בסגנון פורטנייט רעיונות

הנה כמה רעיונות נהדרים כיצד לתכנן מסיבת יום הולדת פורטנייט סופר קלה ולהעז לומר זאת מסיבת יום ההולדת הטובה ביותר של פורטנייט אי פעם (לפי אורחי המסיבה). מסיבות Fortnite פופולריות מאוד כרגע בגלל הפופולריות של משחק הווידאו. ריכזתי כמה רעיונות סופר מהנים לקישוט מסיבת Fortnite כדי שתוכלו לשכפל למסיבת נושא Fortnite משלכם.

רעיונות קלים למסיבת פורטנייט לעשה זאת בעצמך

מכיוון שלאחרונה ערכנו מסיבת יום הולדת של Fortnite בבית שלנו, יש כמה תמונות של כמה קל זה יכול להיות עיצוב המסיבה הזו. אתה יכול לגרום לזה לעבוד בכל תקציב זה לא חייב להיות יקר כדי להיות מדהים. אם אתה מחפש כמה רעיונות למסיבת יום הולדת מהנים וקלים של Fortnite, המשך לקרוא.

רעיונות ליום הולדת

ערכנו את מסיבת Fortnite בחוץ בחצר האחורית. זה הפך למסיבת אקדח של Fortnite Nerf כשניסינו להרחיק את הילדים מהאלקטרוניקה כמה שיותר זמן. אז אפשר לערוך מסיבות Fortnite מבלי לשחק את המשחק במכשיר ואורחי המסיבה אהבו את זה.

הרעיונות האלה למסיבת Fortnite עשה זאת בעצמך בעיקר – כך שתוכל ליצור אותם בקלות בבית בלי יותר מדי זמן או מאמץ. התחומים העיקריים שבהם התמקדנו עבור רעיונות יום ההולדת שלנו Fortnite היו הקישוטים, משחקי המסיבה, טובות המסיבה וכמובן העוגה. המשך לקרוא כדי לראות הרבה תמונות של המסיבה בנושא Fortnite.

מסיבת יום הולדת של Fortnite


יש כל כך הרבה רעיונות לקישוטים למסיבות עשה זאת בעצמך Fortnite בחוץ שאתה יכול להכין בבית. אתה יכול ללכת על הכל או לשמור על זה פשוט. למסיבה הזו אני בוחר לשמור על דברים פשוטים יחסית ולא להשתגע מדי עם יותר מדי דברים של Fortnite. חשבתי שבמסיבה הבנים פשוט ירצו להתרוצץ וכל עוד יש להם ערימות של כדורי נרף ורוחי נרף הכל יהיה בסדר.

עם זאת, גם אם אתה לא הולך עד הסוף עם נושא מסיבת Fortnite, טוב שיהיו לך כמה נקודות מרכזיות כדי להיכנס לאווירה של Fortnite. (לא שאף אחד מהבנים היה צריך עזרה בזה! חחח).

פורטנייט למה לוט

הקישוט העיקרי שהחלטתי ליצור היה פינטה שלל לאמה. ידעתי שלא אצליח למצוא את זה בקלות בחנות, אז הכנתי את זה בעצמי. הוא עשוי מפינאטה חמור וכיסה אותו בכמה סטרימרים צבעוניים של נייר קרפ. כל מה שאתה צריך זה קצת דבק מלאכה וקצת סרט דביק, קצת סבלנות ואתה רחוק! אם אין לך זמן להכין את זה בעצמך, אני מגן עליך. אתה יכול למצוא פינאטות שכבר נעשו בשבילך למטה.

רעיונות לעוגת יום הולדת קלה של פורטנייט

הקישוט השני למסיבת Fortnite שרציתי להתמקד בו היה עוגת יום ההולדת. חיפשתי שעות כדי למצוא משהו שאני יכול לעשות שהוא לא קשה מדי ונראיתי כחלק. כמה מעוגות Fortnite באינטרנט קשות מאוד להכנה. מצאתי אחד להעתיק ולמרות שלי לא היה טוב כמו המקור, אני בהחלט לא חושב שזה היה כישלון בעוגה. רציתי להכין עוגת יום הולדת קלה של Fortnite, ולכן עוגת ה-Fortnite לא הייתה קשה מדי.

כל מה שאתה צריך לעשות הוא לאפות עוגה מרובעת גדולה או שתי עוגות שטוחות מרובעות (זה מה שעשיתי וערמתי אותן יחד). רציתי לאפות שלוש מהעוגות השטוחות אבל נגמר לי הזמן אז שלי לא היה כל כך קופסה… אבל אני חושב שזה עבד בכל זאת. הבא אתה צריך לכסות אותו עם פונדנט כחול. אני לא מעולה בטיפול בפונדנט אבל עשיתי כמיטב יכולתי! מכיוון שהוא נועד להיות ארגז להורדת אספקה, הבנתי שכמה לוחות הדבוקים יחד יעניקו לו יותר מראה אותנטי. (זה הסיפור שלי ואני נצמד אליו!).

אם אתה טוב בלחתוך אותיות ביד חופשית מפונדנט, אז אתה הרבה יותר טוב ממני. בגדתי ומצאתי כמה חותכי אותיות אלפבית (לבצק משחק או עוגיות) והשתמשתי בהם כדי ליצור את הכיתוב DROP בצד העוגה. תצטרך גם קצת קוקוס מיובש עבור הדשא. פשוט צבע אותו עם כמה טיפות של צבע מאכל ירוק.

לבסוף, קשרו קצת סרט סביב העוגה שלכם ואתם מוכנים להוסיף את בלון ההליום. אם אתה יכול, עדיף לקנות את הבלון בבוקר המסיבה כדי שעדיין יהיה לו ציפה טובה ולא יתנפל כמו בלון רגיל.

ציוד למסיבת יום הולדת

אוקיי אז אם אתה מקל קצת על קישוטים אתה יכול לפצות על זה בציוד Fortnite למסיבה שלך. זו הייתה מאוד מסיבת נרף Fortnite. רובים וכדורי Nerf הופיעו הרבה במסיבה הזו, החל מהמשחקים ועד לתיקים למסיבה בנושא. בסופו של דבר נתתי הרבה מהכדורים האלה כמתנות לקחת הביתה. המשך לקרוא כדי לראות את הדברים שבאמת עשו את ההבדל לרמת הכיף במסיבת Fortnite שלנו.

מה לשים בתיקים למסיבה של Fortnite?

מלבד לולי וממתקים, יש הרבה רעיונות כיפיים לתיקים למסיבה של Fortnite. בדוק כמה מהטובות המדהימות האלה למסיבה Fortnite.

אחרון חביב, הוסף עוד כמה כדורי Nerf!!! תאמין לי, אתה תרצה להיפטר מכמה כאלה ברגע שהמסיבה תסתיים.

איזה ציוד למסיבות Fortnite תצטרך?

כדורי NERF
הטיפ הכי טוב שלי הוא לקנות כדורי Nerf ליד המטען. אני רציני שאתה תצטרך HEAPS. אל תקנו את החפיסות הקטנות מהחנות כי זה יעלה לכם ערימות. במקום זאת, אתה יכול למצוא הרבה כדורי Nerf כאן. קבל מאות! הם יהיו בכל החצר האחורית שלך, אבל כמה שיותר כך ייטב. חלקתי גם בשקיות למסיבה שהאורחים יוכלו לקחת הביתה.

רובי NERF

רובי Nerf הם ללא ספק חשובים לנושא המסיבה הזה. לרוב האנשים יהיו משלהם, אבל מומלץ להחזיק כמה חלקי חילוף לכל מקרה. אקדח שלל לאמה נרף הזה היה להיט חדשני!

כתבתי על ההזמנה לאקדחי BYO Nerf אבל היו לי כמה תוספות למקרה שזה יהיה שימושי. בכנות, גיליתי שהטובים שבהם היו אקדחי העומס היחיד. נראה היה שיש להם יותר כוח והם לא נתקעו באותה תדירות כמו רובי הרב-כדורים הגדולים יותר.

משחקי יום הולדת של פורטנייט

זה המקום שבו הילדים שלך ישתלטו, בהתאם לגילם. אם הם בני 10 פלוס הם יגלו משחקי יריות משלהם שמחקים את Fortnite, כנראה? לי זה נראה כאוטי, אבל נראה שכולם ידעו מה הם עושים ונהנו מאוד.

נהדר לשחק בחצר שלך או בפארק. רק הזהיר את השכנים שאולי יש להם כמה כדורים שעופפים מעל הגדר. הם גם שיחקו את 'תפוס את הדגל' עם צוות אדום וכחול. כל עוד יש לך קופסאות גדולות או שולחנות או כל דבר להשתמש בהם כמחסומים, הם ישמחו. או אם רצית לעלות רמה, יש כמה בריקדות Nerf מדהימות.

נחש כמה כדורים

עוד רעיון למשחק פשוט: אם יש לך עודף של כדורי Nerf אתה יכול ליצור משחק 'נחש את כמות כדורי Nerf'. פשוט תדחס כמה שאתה יכול בצנצנת (ספר אותם קודם). מי שמנחש נכון, או הניחוש הקרוב ביותר מנצח. נחשו מה הפרס? כן, זה כל כדורי הנרף בצנצנת לקחת הביתה!

מסיבת ריקודים

המשחק האחרון ששיחק היה Fortnite Dance Off. לא הייתי בטוח אם כולם ילכו על זה, אבל הם אהבו את זה וכולם היו מדהימים. הם בחרו אדם אחד לשפוט, וכולם עשו את ריקודי הפורטנייט. המנצח שקלע את הנקודות הגבוהות ביותר בכל המהלכים זכה בכדורי נרף נוספים לקחת הביתה.

יום הולדת פורטנייט
תוכן עניינים