ללמוד גיטרה אונליין – המתנה המושלמת

תמיד חלמת להיות נגן גיטרה, אבל מעולם לא היה לך את הזמן הפנוי הנוסף להתחייב לשיעורים? אם זה נשמע כמוך, אז בטח שאלת את עצמך, "האם אתה יכול ללמוד גיטרה אונליין?" תאמין לי, אתה לא לבד. זו כנראה אחת השאלות הנפוצות ביותר שאני מקבל בתור נגן גיטרה.

למרבה המזל, מעולם לא היה זמן טוב יותר להתחיל ללמוד גיטרה. יש מספר בלתי מוגבל של משאבים באינטרנט שמקלים על כל אחד ללמוד לנגן בגיטרה בין אם הוא מתחיל, או נגן מנוסה יותר שמנסה להגיע לשלב הבא.

אז, האם אתה יכול ללמוד גיטרה באינטרנט?

בקיצור, כן אתה יכול ללמוד איך לנגן בגיטרה באינטרנט. יש המון שירותי שיעורי גיטרה מקוונים, אפליקציות, אתרי אינטרנט, פורומים ומשחקים שמאפשרים ללמוד גיטרה באינטרנט ללא מורה אישי לגיטרה.

בפוסט זה, נדון בכל מה שאתה צריך לדעת על לימוד גיטרה באינטרנט, כולל היתרונות והחסרונות, שירותי שיעורי הגיטרה המקוונים הטובים ביותר, כיצד עליך לגשת ללימוד גיטרה באינטרנט, וכמה טיפים וטריקים מועילים.

בואו נתחיל!

האם אפשר ללמוד גיטרה אונליין?

עבור אנשים מסוימים, במיוחד הדור המבוגר, המחשבה על ללמוד לנגן בגיטרה באופן בלעדי באינטרנט עשויה להיראות בלתי אפשרית. זכור כי הלמידה באינטרנט באופן כללי היא מושג די עדכני ובוודאי מעולם לא הייתה כה חזקה לפני כן.

פשוטו כמשמעו במשך עשורים רבים, שיעורי גיטרה טיפוסיים אחד על אחד עם מורה לגיטרה היו צפויים רק אם תרצי ללמוד איך לנגן בכלי. הפיתוח של משאבים מקוונים שינתה לחלוטין את המשחק. אבל האם שיעורי גיטרה מקוונים באמת טובים מספיק כדי להחליף מורה לגיטרה בפועל?

האם באמת ניתן ללמוד גיטרה באופן בלעדי באינטרנט? ובכן, בתור נגן גיטרה אוטודידקט דרך המשאבים המקוונים, אני יכול לומר שהתשובה היא בהחלט כן!

בהחלט אפשר ללמוד גיטרה באינטרנט. יש כל כך הרבה מידע באינטרנט בימינו, שאין ולו מושג גיטרה אחד שלא קיים איפשהו באינטרנט. זה אולי ייקח קצת חיפוש, אבל זה 100% שם. אני מאוד מאמין שכל אחד יכול ללמוד גיטרה אונליין כל עוד הוא חרוץ ומשתדל

האם אתה יכול ללמד את עצמך איך לנגן בגיטרה?

שאלה נפוצה נוספת שאני מקבל מאנשים המעוניינים ללמוד גיטרה היא "האם אתה יכול ללמד את עצמך איך לנגן בגיטרה?"

בקיצור, כן אתה יכול ללמד את עצמך לנגן בגיטרה. כל מה שאתה יכול ללמוד ממורה לגיטרה באופן אישי ניתן למצוא באינטרנט, כלומר אין מגבלות כל עוד יש לך גישה לאינטרנט.

עם זאת, רק כדי להיות ברור, אתה "מלמד את עצמך לנגן בגיטרה" במובן זה שאתה לא צריך לשכור מורה לגיטרה לשיעורים.

במציאות, אתה לא "מלמד את עצמך" מבחינה טכנית. אתה נלמד על ידי מדריכי גיטרה; רק בפורמט אחר. במקום מערכת יחסים אחד על אחד שבה מורה מלמד אותך ישירות, תלמד אותך באמצעות תוכן, וידאו או שיעורים כתובים.

היתרונות של ללמוד גיטרה אונליין

משאבי לימוד גיטרה מקוונים השתנו מאוד במשחק בשנים האחרונות. ללמוד כיצד לנגן בגיטרה באינטרנט למעשה מציע מספר יתרונות ברורים על פני שיעורי גיטרה אישיים מסורתיים.

נוֹחוּת

יתרון ברור ללימוד גיטרה באינטרנט הוא גורם הנוחות. היכולת ללמוד גיטרה מהנוחות של הבית שלך היא הטבה עצומה.

אני אישית אהבתי ללמוד גיטרה בבית כי פשוט מצאתי את זה יותר נוח ומרגיע. כמו כן, היכולת להשתמש בציוד שלך היא הטבה עצומה כי גיליתי ששימוש בציוד שלי יעורר בי השראה לשחק יותר.

חוץ מזה, לכולנו יש לוחות זמנים עמוסים. בין אם אתה הורה או מישהו שעובד במספר עבודות, זה יכול להיות קשה להקדיש זמן מסוים לשיעורים אישיים.

כשאתה לומד לנגן בגיטרה באינטרנט, יש לך את המותרות לבחור את לוח הזמנים שלך. אם יש לך רק שעה פנויה במהלך היום שלך, אתה יכול לפרוק את הגיטרה ופשוט להתחיל ללמוד.

מחיר


יתרון עצום נוסף של לימוד גיטרה באינטרנט הוא המחיר. שיעורי גיטרה אישיים יכולים להיות יקרים מאוד לאורך זמן. בדרך כלל, אתה יכול לצפות לשלם בין 250-150 עבור שיעור בודד של 30 דקות עם מדריך גיטרה.

כשאתה מתחיל עם שיעורי גיטרה אישיים, אתה בדרך כלל מתחיל עם שיעור אחד של 30 דקות בשבוע, אז אתה מסתכל על $600-1000 לחודש עבור שיעורי גיטרה.

כאשר אתה משווה את זה לשירותי שיעורי גיטרה מקוונים ומשאבים אחרים, לימוד גיטרה באינטרנט הוא זול משמעותית.

אם אתה מישהו שרוצה שיעורי גיטרה מקוונים מובנים יותר, אז יש שירותים בתשלום שעושים עבודה מצוינת בשבריר מהמחיר של שיעורים אישיים.

מגוון

כשזה מגיע לגיוון, אין ספק שלימוד גיטרה באינטרנט יציע לך יותר מאשר שיעורי גיטרה אישיים. תחשוב על זה. אם יש לך מורה לגיטרה באופן אישי, אתה תהיה מוגבל למה שהם יודעים ובאיזה ז'אנר הם מתמחים. המורה האישי שלך כנראה יוכל ללמד אותך את היסודות ואולי לטעום מז'אנרים שונים.

אם אתה רוצה להתמחות בז'אנר מסוים של מוזיקה בהמשך הקישור, יש סיכוי טוב שהמדריך האישי שלך לא יוכל להביא אותך רחוק מדי.

לדוגמה, אם אתה רוצה להיות נגן גיטרה מטאל, אבל המורה שלך מתמחה במוזיקה קלאסית, יש רק כל כך הרבה שהם יוכלו ללמד אותך לפני שתגדל אותם.

זה המקום שבו לימוד גיטרה באינטרנט הוא יתרון עצום. יש בעצם כמות בלתי מוגבלת של מדריכים שמתמחים בכל ז'אנר מוזיקה תחת השמש.

המשמעות היא שלא משנה איזה סוג מוזיקה אתה רוצה ללמוד, תוכל למצוא משאב מקוון שילמד אותך בדיוק את מה שאתה צריך לדעת, ללא קשר לשלב שבו אתה נמצא במסע לימוד הגיטרה שלך.

תתקדם בקצב שלך

יתרון נוסף של לימוד גיטרה באינטרנט הוא העובדה שאתה יכול ללכת בקצב שלך. זה דומה לגורם הנוחות שדיברנו עליו בעבר, אבל הבנתי שנקודה זו עדיין ראויה להזכיר.

לפעמים, החיים מפריעים. אתה עסוק ואין לך הרבה זמן להתאמן. כשאתה לומד באינטרנט, זו לא בעיה בכלל. אתה לא מתחייב לפרק זמן מסוים בכל שבוע. אתה יכול פשוט להתאמן כשיש לך קצת זמן פנוי.

מצד שני, גם ההפך הוא הנכון. אם יש לך הרבה זמן נוסף בידיים שלך, אתה יכול להתקדם בקצב הרבה יותר מהיר כשאתה לומד גיטרה באינטרנט.

עבור שיעורים אישיים, יש רק כל כך הרבה חומר שאתה יכול לכסות בשיעורים השבועיים שלך בני 30 דקות. מבחינת מידע, סביר להניח שלא תלמדו יותר מדי בכל שיעור כי הרבה זמן יקדישו לסקירת החומר של השבוע שעבר, לענות על שאלות ופשוט להתאמן.

קל לסקירה

יתרון עצום נוסף ללימוד גיטרה באינטרנט הוא שקל מאוד לסקור חומר ישן מכיוון שהכל מתועד כמובן בצורה של וידאו או תוכן מבוסס טקסט.

אלא אם כן אתה מישהו שלוקח תווים ממש טובים, אז יש סיכוי טוב שלא תשמור 100% מהמידע משיעור גיטרה אישי.

כשאתה לומד באינטרנט, זה מאוד קל פשוט לחזור ולראות שוב סרטוני שיעורי גיטרה ישנים יותר אם אתה צריך רענון.

ללמוד גיטרה אונליין
תוכן עניינים