ההיתרונות הבריאותים של פתרון פאזלים

3 עובדות מהנות על פאזלים!

  • האמינו שבשנת 1767, מר ג'ון שפילסברי, קרטוגרף אנגלי, הכין את הפאזל הראשון כאשר הרכיב מפה על יריעת עץ קשה וחתך אותה באמצעות מסור. הוא אתגר את הציבור להרכיב אותו מחדש. אז זה הפך לכלי חינוכי פופולרי.
  • אז, פאזלים היו ידועים בתור "פאזלים מנותחים" או "נתירות". נאמר כי המילה "פאזל" נגזרה מהפאזל שהומצא בשנת 1909 ושימשו לחיתוך הפאזל לחתיכות, מה שמוביל לשם החדש "פאזל".
  • פאזלים היו די מאתגרים אז, מכיוון שלא היו תמונות מדריך על הקופסאות! אם הכותרות היו מעורפלות, התמונות היו נשארות בגדר תעלומה עד שהחלקים האחרונים היו מתאימים זה לזה.

יתרונות בריאותיים של משחק עם פאזלים

  1. פאזלים גורמים לכל המוח שלך לעבוד. הצד השמאלי של המוח, הצד האנליטי שלנו, פועל למיון הגיוני של החלקים בעוד שהצד הימני של המוח, הצד היצירתי שלנו, משמש לראות את המוצר המוגמר ועובד באופן אינטואיטיבי.
  2. חיבור מוצלח של פאזל, אפילו רק הצבת חלק אחד בהצלחה, מעודד ייצור של דופמין, כימיקל מוחי שמשפר את הלמידה והזיכרון, ושומר על מוח בריא.
  3. משחק עם פאזלים עוזר לשפר את הצמיחה המנטלית והאינטלקטואלית אצל ילדים צעירים, וגם משפר את תיאום עין-יד.
  4. מספר מחקרים בקנה מידה גדול (הבולט ביותר הוא מחקר מקארתור) גילו שלאנשים שמשחקים עם פאזלים יש איכות חיים טובה יותר ותוחלת חיים ארוכה יותר.
  5. משחק עם פאזלים גם מפחית את הסיכוי לפתח מחלות נפש כמו אובדן זיכרון, דמנציה ומחלת אלצהיימר.
  6. פאזלים קלים לעיניים, מכיוון שאין תאורה אחורית ואין בוהק שלאט לאט שוחק את הראייה שלך, בניגוד לאינטרנט, משחקי וידאו וטלוויזיה של היום.
  7. הרכבת פאזלים עוזרת לנקות את דעתך ולהירגע. אתה תרגיש תענוג כשאתה רואה את הפאזל מתקרב יותר ויותר להשלמה עם כל חלק שאתה מחבר. שלא לדבר על תחושת ההישג והסיפוק כשאתה משלים את הפאזל שלך!

מחשיב את עצמך קצת לחידה? הצטרף לאלפי פותרים אחרים וקבל את החדשות וההנחות הטריות ביותר שלנו ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך! בתור מעריך פאזלים תהיו הראשונים לשמוע על פאזלים חדשים, וגם תהיה לכם גישה למבצעים מיוחדים שרק אתם ומנויים אחרים יכולים לראות.

זה מובן מאליו, אבל אנו מעריכים את הפרטיות שלך. אנו שולחים דוא"ל רק מדי פעם ואתה יכול לבטל את הסכמתך מתי שתרצה על ידי לחיצה על בטל הרשמה בכל ההודעה שנשלח לך.

יתרונות של הרכבת פאזלים
תוכן עניינים